Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.stacjaedukacja.com

Angielski Zielona Góra

http://www.stacjaedukacja.com

Język angielski jest obecnie tak niezbędny do życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego, że jego nauka staje się oczywista już od najmłodszych lat. Szkoła językowa w Zielonej Górze to doskonałe miejsce, gdzie już pięcioletnie dzieci mogą rozpocząć przygodę z nauką języka, ale także osoby dorosłe znajdą odpowiednie dla siebie grupy.

Do kogo kierujemy kurs angielskiego?

Najmłodszym dzieciom od 5 roku życia dedykujemy specjalnie przygotowany kurs angielskiego. Podczas zajęć mogą one uczyć się poprzez zabawę przy użyciu bardzo przez nie lubianych przedmiotów, w tym klocków LEGO.

Dorosłe osoby pragnące nauczyć się praktycznego wykorzystania języka angielskiego mają do dyspozycji platformę online, zajęcia z lektorem narodowości polskiej, a także Native Speakerem. Zajęcia w małych grupach pozwolą na doskonalenie znajomości języka poprzez trening komunikacji.

Jaką metodą uczymy języka angielskiego?

Nasza szkoła preferuje własny, autorski program nauczania, który jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale przede wszystkim daje uczestnikom zajęć dużo przyjemności. W ten sposób łączymy naukę z atrakcyjnym spędzaniem czasu, co świetnie przekłada się na pozytywny rezultat.

Zajęcia skierowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych, młodzieży, a także pracowników firm są prowadzone w oparciu o własne autorskie podręczniki, a głównym założeniem prowadzonego przez naszą szkołę nauczania jest zasada Total immersion, która polega na całkowitym otoczeniu językiem. Ta metoda doskonale sprawdza się w praktyce i daje świetne efekty.

Kategorie

Edukacja i nauka Języki obce
Edukacja i nauka Szkoły językowe
Edukacja i nauka Kursy i szkolenia
Edukacja i nauka Korepetycje
Edukacja i nauka Matura
Według lokalizacji Lubuskie Zielona Góra
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Szkoła językowa zielona góra Angielski Kurs angielskiego Szkoły językowe

Wyróżnione strony

Szkoła językowa

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęKontakt z właścicielemStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 19070/18612
  • Status strony: aktywna od 31/08/2019 14:53
  • Typ strony: wyróżniona od 31/07/2017 11:27
  • Data dodania: 31/07/2017 11:26
  • Data edycji: 30/08/2019 21:35
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 3, odsłon: 1300
http://meble.tepi.plhttp://mocnydetektyw.plhttp://www.tv.plhttp://www.teraz-legnica.plhttp://dotacjeunia.plhttps://www.taxigdanskairport.plhttp://www.pravnik.plhttp://wlasnybiznes.comhttp://www.namyslowianie.pl