Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://elektropol-r.com

ELEKTROPOL-R - Obróbka stali

https://elektropol-r.com

ELEKTROPOL-R jest firmą, która specjalizuje się w elektrochemicznej obróbce stali kwasoodpornych. Naszym klientom oferujemy specjalistyczne usługi trawienia, pasywacji i elektropolerowania.
ELEKTROPOL-R to firma z tradycją, działająca od 1982 roku, skutecznie adaptująca się do nowych warunków rynkowych oraz zmieniających się technologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przyjmowanie nawet najbardziej skomplikowanych i odpowiedzialnych zleceń. Wykonujemy obróbkę detali wielkogabarytowych i elektropolerowanie wewnętrzne rur do 6 metrów długości (certyfikaty Ra).
Nasze rozwiązania dostosowujemy do najbardziej nietypowych wymagań Klientów. Działamy rzetelnie, szybko i skutecznie. Nasz zespół tworzą wysoce wyspecjalizowani fachowcy, dzięki czemu nasze usługi: elektropolerowanie stali nierdzewnej oraz trawienie stali są zawsze na najwyższym poziomie.

Kategorie

Firmy i usługi Elektrotechnika
Firmy i usługi Maszyny
Firmy i usługi Automatyka
Firmy i usługi Pozostałe
Budownictwo Narzędzia
Według lokalizacji Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Com

Słowa kluczowe

Elektropolerowanie stali Obróbka stali Pasywacja stali Polerowanie elektrolityczne Śrutowanie stali kwasoodpornej Trawienie stali

Wyróżnione strony

Pasywacja stali

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 19596/18611
  • Status strony: aktywna od 16/08/2020 12:50
  • Typ strony: wyróżniona od 16/08/2020 10:35
  • Data dodania: 16/08/2020 10:35
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 511
http://www.discopolo24.plhttps://bartosz-kwiatkowski.plhttp://tygodniowe.plhttp://www.korepetycje-edu.plhttps://www.taxigdanskairport.plhttp://depilacja-laserowa.torun.pl/depilacja-laserowa-fakty-mityhttp://www.rzyki.plhttp://meble.tepi.plhttp://lewmag.pl